tr
ende

Hakkımızda

sego - planet games
Sego Game” otomasyon Yazılım Turizm Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi
sego game

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, ticari faaliyetler işlevselliğini arttıran ve kendini sürekli geliştiren, SEGO Game Grubu girişimci yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1996 yılında kurulmuştur. Oyun ve eğlence merkezi işletmeciliği sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede satış, servis ve danışmanlık hizmetleri de vererek sektörel büyümeye katkıda bulunmuştur. Daha sonrasında üretim, ar-ge,yazılım ve programlama alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir. SEGO game, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında  birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş SEGO Game  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

sego ser
Diğer Şirketlerimiz
Nasıl Çalışıyoruz
Oyun Makineleri Proje Danışmanlığı
Kurumsal müşteri danışmanlarımız, profesyonel ekibimiz ve işinin en iyisi teknik servis teknisyenleri ile hizmetinizdeyiz.
Sıkça Sorulan Sorulardan Bazıları

Fiyatlarınıza Vergiler Dahil mi?
Listelenen ürünlerde KDV vergisi görüntülenemez,fakat satın alma sayfası yada  sırasında KDV vergisi eklenir.
Ürün Fiyatına Taşıma ve Kurulum Dahil mi?
Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı,depo teslim fiyatıdır.Anlaşmalı kargo firması ile alıcı ödemeli gönderim yapıyoruz.Kurulum bedeli almıyoruz.
Kargolar Ücretsiz Mi ?
Tüm kargo firmaları ile ucuz kargo anlaşmamız vardır.Ürünlerimize kargo fiyatı dahil etmeden,depo teslim fiyatını sizlere sunmaktayız.Bu yüzden  kargo ücreti alıcı tarafından tahsil edilmektedir.
Kurulum Hizmetini Nasıl Alırım?
Bizden satın almiş olduğunuz ürünler için ek kurulum ücreti talep etmiyoruz,Şehir dışı ve 1 günden fazla sürecek olan kurulumların,yol yemek ve  konaklama masraflarını talep ediyoruz.
Teknik Servis Desteğiniz Nasıl?
Teknik ekimiz 7/24 telefon desteği vermektedir. Konunun çeşitliliğine göre uzmanlarımız devreye girmektedir.
Jeton - Para Kanalları Garantisi Varmı ?
Faturalı olarak aldığınız tüm ürünlerimizin garantisi vardır. Jeton kanallarını da garantili olarak veriyoruz. Genellikle jeton-para kanallarına dış müdahale yapılarak ( yabancı cisim sokmak, su alması,kabloların kopması vs gibi hasarlar) zarar görmüş olarak bize gelmektedir. Bu gibi durumlar garantiye hiç bir yerde girmez. Sigortalatmanız gerekiyor. Örnek:Bir araba alıyorsunuz sıfır ve garantisi var, lastik patlaması sorununda garantiye götüremezsiniz.:)
Kiralama Hizmeti Yapıyor musunuz ?
Öncelikli olarak, İstanbul içi yerlere oyun makinesi kiralama hizmeti veriyoruz.
Senetle Satış Yapıyor musunuz?
Senetle satışımız maalesef yok. Kredi kartınıza taksitle yada çek ile satışlarımız vardır.
Taksitli Satış Yapıyor musunuz?
Kredi kartınız ile 9 aya kadar. Leasing lı olarak da, daha uzun vadeli satışlarımız vardır.