tr
ende

Sıkça Sorulan Sorular

 
Fiyatlarınıza Vergiler Dahil mi?
 

Listelenen ürünlerde KDV vergisi görüntülenemez, fakat satın alma sayfası yada sırasında KDV vergisi eklenir.
Kargolar Ücretsiz Mi ?

 
Ürün Fiyatına Taşıma ve Kurulum Dahil mi?
 

Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı, depo teslim fiyatıdır. Anlaşmalı kargo firması ile alıcı ödemeli gönderim yapıyoruz. Kurulum bedeli almıyoruz.

 
Kargolar Ücretsiz Mi ?
 

Tüm kargo firmaları ile ucuz kargo anlaşmamız vardır.Ürünlerimize kargo fiyatı dahil etmeden,depo teslim fiyatını sizlere sunmaktayız.Bu yüzden kargo ücreti alıcı tarafından tahsil edilmektedir.

 
Kurulum Hizmetini Nasıl Alırım?
 

Bizden satın almış olduğunuz ürünler için ek kurulum ücreti talep etmiyoruz, Şehir dışı ve 1 günden fazla sürecek olan kurulumların, yol yemek ve konaklama masraflarını talep ediyoruz.

 
Teknik Servis Desteğiniz Nasıl?
 

Teknik ekimiz 7/24 ticket sistemi internet üzerinden destek vermektedir, mesai saatleri içinde de telefon desteği sağlamaktadır. Konunun çeşitliliğine göre uzmanlarımız devreye girmektedir.

 
Jeton – Para Kanalları Garantisi Varmı ?
 

Faturalı olarak aldığınız tüm ürünlerimizin garantisi vardır. Jeton kanallarını da garantili olarak veriyoruz. Genellikle jeton-para kanallarına dış müdahale yapılarak ( yabancı cisim sokmak, su alması, kabloların kopması vs gibi hasarlar) zarar görmüş olarak bize gelmektedir. Bu gibi durumlar garantiye hiç bir yerde girmez. Sigortalatmanız gerekiyor. Örnek: Bir araba alıyorsunuz sıfır ve garantisi var, lastik patlaması sorununda garantiye götüremezsiniz. Konuyla alakalı teknik ekip eksperi sonrasında hatalı durum ürün tarafından olmuşsa garanti şartlarına dahil edilir.

 
Kiralama Hizmeti Yapıyor musunuz ?
 

Öncelikli olarak, İstanbul içi yerlere oyun makinesi kiralama hizmeti veriyoruz.

 
Senetle Satış Yapıyor musunuz?
 

Senetle satışımız maalesef yok. Kredi kartınıza taksitle yada çek ile satışlarımız vardır.

 
Taksitli Satış Yapıyor musunuz?
 

Kredi kartınız ile 9 aya kadar. Leasing lı olarak da, daha uzun vadeli satışlarımız vardır.