tr
ende

Boks Makinesi

Yerli Üretim
Boks Makinesi

Boks Makinesi : Ticari kullanım için üretilen bir modeldir, dayanıklı ve sağlam uzun yıllar kullanabilirsiniz. 2 farklı yapıdan oluşan kasa olarak üretilmektedir . Metal kabin ve Polyester kabin. Metal kabin olarak üretilen modelin dış kabinin tamamı, 1.5 mm sac dan yapılarak demir kare  profiller ile desteklenmiştir.

Diğer modellerden tek farklı kabinin ( dış gövde ) metal sac dan yapılmış olmasıdır. Diğer özellikleri standarttır.  Tek dezavantajı, polyester boks makinelerine göre  metalin daha çabuk paslanmasıdır, örnek olarak 4-5 yıl sonra yavaş yavaş paslanmalar olacaktır, bunun da sebebi: yağmur, kar ve nem gibi dış etkenlerdir.

Bu gibi korozyon önlemek adına her 4-5 yılda bir metal kabinin yeniden boyanması fayda edecektir. Metal kasa kabinler diğer modellere göre, işçilik daha kolay ve azdır, fiyat olarak diğer modellere nazaran daha uygundur. 

sego ser

Boks Makinesi Genel Özellikleri

 
Ürün Özellikleri
 • Yeni tip motorlu sistem – mekanizmanın inmesini redüktörlü motor sağlar.
 • Skor board standart 4 hanelidir. İsteğe  göre bu 5 hane de olabilir.
 • Kullanılan baskı 1.sınıf  outdoor kaplamadır, dış ortamlarda kullanılmak üzerine silikonlu dur.
 • Atılan para ve  jetonları dijital olarak hafıza tutmaktadır.
 • Tüm madeni para birimleriyle çalışır. Atılan para karşılığı ne kadar vuruş yapması ayarlanır.
 • Opsiyonel olarak, kağıt para ile de çalışması sağlanır.
 • Vuruş sertlik ayarı vardır, kolay orta ve zor şeklinde, ayarlar sonradan değiştirebilirsiniz.
 • Yerli üretim ve CE belgelidir.
 • 2 yıl garantilidir.
 • üksek:225 Cm – En 58 Cm-Derinlik 115 Cm-Ağırlık:110 Kg
 
 

Boks Makineleri Genel Özellikleri

* Dış kaplaması full folyo baskıdır. Folyo baskının çizilmesini ve dış etkenlerden korunması adına PVC laminasyon uygulaması yapılmıştır, tıpkı kimlik kartları personel kartlarında koruma olarak kullanılan PVC malzeme gibidir.  Laminasyon uygulamalı folyo baskı şekli tüm modellerde standart olarak yapılmaktadır.

*Arka tarafında  3 adet tekerlek sayesinde kolayca, başka bir yere  taşıyabilirsiniz. Ayrıca 2 adet tutmak için de el tutma aparatı vardır. Ayarlar için açılan kilitli bir kapak ve para kutusunun olduğu yerde farklı 2 adet kilit ile güvenlikli kapak vardır.

* Jeton ve madeni para okuma sistemi ( jeton kanalı ) : 0,50 cent , 1 euro ,2 euro gibi  madeni paraları alır. Her bir atılan para için kaç vuruş yapılması gerek ayarlanabilir.  Opsiyonel olarak kağıt para mekanizmasıyla da çalışabilir.

* 3 adet zorluk seviyesi vardır. Kolay , orta ve zor. İstediğiniz seviyeye  ayarlayarak rekorun kırılma zorluğunu değiştirebilirsiniz.

* Demo müziği sayesinde boşta beklerden çeşitli müzikler ve ışık (LED) animasyonları yapar, ses seviyesi ayarlanabilir yada kapatılabilir.

* Atılan paranın sayısını hafızasında tutarak, kaç paralık iş yaptığını görebilirsiniz.

* Ana kartlar da arıza kodları sistemi vardır, herhangi bir arıza oluştuğunda size hata kodu ile bildirim yapar. Arıza tespiti kolaydır.

*Ana kart ( main board ) garantisi 5 yıldır. 10 yılda parça temini garantisi  vermekteyiz.

* Kullanılan folyo baskı tasarımı isteğe özel olarak üretilebilir, bunun için hiçbir ek ücret talep etmiyoruz, özel grafik tasarım olduğu için teslim süresi değişiklik gösterebilir.

* Ses ve titreşimleri engellemek için gerekli yalıtımlar ve malzemeler kullanılmıştır.

* Vuruş sırasında, zemin kaydırmaz lığını  sağlamak adına alüminyum kaydırmazlar eklenmiştir.

* Kablo tesisatı CE yönetmeliğine uygun soketler ve pabuçlar kullanılmıştır.

* Tüm  ürünlerimiz  CE sertifikasına sahiptir.

Planet oyun makinelerini google da arayabilirsiniz.

 
Sertifikalarımız

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları (2)