tr
ende

Kartlı Sistem

Kampanyalı Ürün
Kartlı Sistem

Kartlı Sistem oyun ve eğlence merkezleri için tasarlanmış para ve jeton ile çalışmanın önüne geçen bir oyun parkı işletme yazılımıdır. En büyük özelliklerinden biri işletmenizin ay sonu cirosunu en az %40-%60 oranında arttırmasıdır. Bunu gördükten sonra zaten diğer şeylerin  pek önemi  yok gibi, peki böyle  bir ürünün ay  sonu cirolarını arttırmasının karşılığında her ay gideri nedir diye soracak olursanız, gideri yok Kartlı sisteme geçtikten sonra demek istediklerimi gayet ne ve açık bir şekilde anlayacaksınız. Belki de neden daha önce, bu sisteme  geçmedim diyebilirsiniz. İzinde  bildiğiniz üzere, jetonlu oyun salonu işletmek göründüğü gibi kolay değildir. Günün  muhasebesini yapmak  gerekir. Hangi makineden ne kadar jeton çıkmış, en  iyi oynanan makine hangisi ? ne kadar kazanmışız ?  ne kadar jeton satışı olmuş ? giderler gelirler derken, bazı oyun parklarında  bu iş için bile en az 2 kişi  görevlendiriliyor. Jeton satan, jeton sayan muhasebesini tutan kontrol eden vs.

Kartlı sistemde her şey kontrolünüz altındadır. Anlık olarak kasa  takiplerini izleyebilir.Taki bir akıllı cep telefonunuz varsa bunu gayet kolay bir şekilde mobil olarak ta istediğiniz yerden istediğiniz anda görme ve takip etme şansınız  olduğunu unutmayın. Raporlama ve kasa  takip gelir-gider programı sayesinde hiç bir şekilde kaçak ve ya unutulan bir işlemle karşılaşmazsınız.

Embed Dünya çapında 894 müşteriye 7/24 hizmet vermektedir, sürekli otomatik güncellenerek en iyi ve kararlı çalışma performansına sahiptir. Uzaktan yardım ve destek sağlanmaktadır.

oyun makineleri kartli sistemleri.png

 

Oyun Parkı işletme Sistemi

Geçmişe dönük hesaplarınızı hatırlayın, jeton kanalı ve jeton masraflarınızı, kaybolan jetonları, Kart satışında, sizin işletme kararına bağlı olarak  depozito alabilirsiniz. Genel olarak bu şekilde tercih ediliyor, kartı  iade ettikleri misafire verilen ikram jetonları vs. Bunlar pek göz önüne gelen hesaplar olmasa da toplan da ciddi bir gider olduklarını göreceksiniz. Kartlı sistemde kayıp jeton olayı yok.

Makine yuttu olayı yok, misafir  geldi ona  şu kadar adet  verdik olayı yok. Hepsinin detayları  kullanılan saniyesine kadar kayıt altındadır. Kasiyerlere özel Servis kartı verilir, misafirlere özel misafir kartı verilir, kimin ne zaman  ne kadar  hangi makinede  kullandığı raporlarda görülür. Raporlar sadece muhasebe  için geçerli bir durum değildir, grafik olarak raporlamalarda ay sonu veya yıl  sonu genel  makine performanslarına bakılarak , hangi makine ne kadar iyi durumda hangisi iş yapmıyor hepsini görebilir ona göre yeni yatırımlar konusunda sizi aydınlatacaktır.

Kartlı Sistem Oyun Makineleri

Kartı satın alan müşteri, karta istediği kadar kredi yükleyebilir buda sizin işletmenizin hizmeti vermeden direk olarak kâr etmesi Kartlı Sistem Modülleri Örnekleri anlamına geliyor. Böylelikle hem daha çok ciro hem de müşterilerinizin bir daha ki sefere siz tercih sebebi oluyorsunuz.

Dilerseniz kampanyalar oluşturabilir çeşitli indirimler hazırlayabilirsiniz bu işlemleri bilgisayarın başına geçerek, ilgili kişi kendi istediği şekilde ayarlayabilir. Uzaktan yardım seçeneğiyle her zaman helpdesk ekibi sizin bilginiz doğrultusunda sisteminize uzaktan bağlanarak gerekli ayar ve onarımı yapabilmektedir.

Müşteri karlarının zarar görmesi kırılması durumunda yeni kartla değişimi yapılabilmektedir. Makinelerin her birini istediğiniz fiyat ( kredi ) şeklinde çalıştırmak mümkün.

Örneğin x makinesi 1,5 TL ( kredi ) y makinesi 2 TL (kredi) 0,50 yada 3 TL gibi oyun başı fiyat belirleme özelliği vardır. Jetonlu sistemlerde bu işlemi yapmak için jetona zam yapmanız gerekiyor buda müşterileriniz için pek hoş karşılanmıyor ilk etapta. 1 jetonu 3 yada 5 TL yapmak yerine 1 kredi 1 tl olması çok avantajlı bir durumdur.

Ticari oyun makineleri kartlı sistem yönetim sistemi gibi diğer modellere buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.