tr
ende

Oyun Makineleri Fuarı

Oyun Makineleri Fuarı

Oyun Makineleri Fuarı Türkiye’nin ilk  ve tek eğlence, aktivite, park, rekreasyon  endüstrisi fuarını dördüncü yılın dada beklentilerin üzerinde bir başarı ile tamamladık. ATRAX, uluslararası firma katılımları, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve önemli iş anlaşmaları ile dördüncü yılında da sektöründe bölgenin önemli bir fuarı olduğunu ispatladı. ATRAX dev yatırım gücüne sahip küresel eğlence-atraksiyon ve rekreasyon endüstrisinin Türkiye’deki uluslararası iş platformudur. Kentsel yaşam ve mutluluk vizyonu ile park, oyun, eğlence, dinlenme, aktivite- spor alanları gibi kent halkının rekreasyon ihtiyaçlarına yönelik tesislerin yapımı/bakımı konusunda tüm ürün, hizmet ve projeleri bir arada sunan ATRAX, ürün yelpazesi ile ziyaretçiye proje, tasarım, ürün, hizmet ve yatırım süreçlerinde rehberlik eder.

oyun makineleri fuarı

ATRAX Fuarının başlıca ziyaretçileri; sektör temsilcileri, kamu ve yerel yönetimler, yatırımcılar, mimarlar, peyzaj mimarları ve turizm sektörüdür.

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak 10. kez düzenleyeceğimiz ATRAX ile tüm paydaşlara uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri önemli bir ticari platform sunuyor, fuar kapsamında akademik ve sektörel konferanslar, heyecan verici yarışmalar ve gösteriler düzenliyoruz.

Sizleri de bu önemli buluşmada yerinizi almaya davet ediyoruz.

oyun makineleri fuat 2024

Tarih ve Mekan

11-13 Ocak 2024 , İFM – İstanbul Fuar Merkezi  6. ve 7. Salon, Yeşilköy / İstanbul – TÜRKİYE

Ziyaret Saatleri

Açılış: 10.00 – Kapanış: 18.00

GEÇEN YIL

3 – 5 Şubat 2022 tarihleri arasında, 22 ülkeden 241 firmayı İstanbul’da ağırlayan ATRAX 2022, uluslararası düzeyde oldukça kapsamlı bir organizasyon sunarak, dünya çapında sektöründeki önemli fuarlar arasına olduğunu gösterdi.

Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunan ATRAX Fuarı’nı 43 farklı ülkeden 19.846 profesyonel kişi ziyaret etti.

Fuar sonuç raporu için tıklayınız.

SPESİFİK SALONLAR VE ÜRÜN GRUPLARI

oyun

ATRAX – OYUN – EĞLENCE, MACERA ALANI, TEMA PARK EKİPMAN VE HİZMETLERİ
Oyun Makinaları, Kapalı Alan Eğlenceleri, Softplay Ekipmanları, Lunapark Ekipmanları, Çocuk Oyun Grupları, Macera Parkı Ekipmanları, Eğlence, Etkinlik Ekipman ve Hizmetleri,

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.