tr
ende

Temalı Soft Play

Temalı Soft Play

Temalı Soft Play hazır olarak satın alınabilecek veya kendi oyun alanınızı tasarlamak için bir kılavuz olarak kullanılabilecek çeşit. Oyun seçenekleri, ürün yelpazemizin genişliği hakkında size bir fikir vermek ve kendi oyun alanınızı satın almaya hazır olduğunuzda size rehberlik etmek için tasarlanmıştır!

İç mekan temalı oyun alanları hayal gücünüze kalmış. Soft Play, hayal ettiğiniz ne olursa olsun harika bir oyun alanı yaratmanıza yardımcı olacak üretim yeteneklerine ve oyun alanı tasarım uzmanlarına sahiptir. Ekibimiz, sürecin her adımında size rehberlik ederek, belirttiğiniz yaş grubundaki çocuklar için tasarlanmış eğlenceli, güvenli ve yaratıcı bir oyun alanında fikirlerinizi hayata geçirir.

Soft Play, işletmeler ve topluluklar için birçok türde iç mekan temalı konsept oyun alanı ekipmanı geliştirmiştir. Candyland temalı oyun alanları, doğa temalı oyun alanları, deniz altı kapalı oyun alanları ve daha fazlasını tasarladık ve inşa ettik. Temalı kapalı oyun alanlarınız için sınır playgrounds!

Temalı Soft Play Modelleri

 

Temalı Soft Play : Hazır bir ürün değildir, alanın ölçülerine göre projelendirilmesi gerekmektedir.

Lütfen detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.